Free shipment in Switzerland and Germany at all times. Internationally we ship free from a minimum order of CHF 150.
X
TOI SOINS NATURELS of Switzerland  swiss

Shampo Hidratues

Bazuar në një kombinim të ekstraktit tonë unik të bimëve Zvicerane, mjaltit të pyjeve, proteinave të mëndafshit & një kompleksi unik qetësues & hidratues, ky shampo hidratues është krijuar për të rigjallëruar flokët e thatë dhe të dëmtuar. Krijoni vetes një moment të mrekullueshëm të kujdesit. Gëzoni bukurinë e flokëve të butë dhe si saten, të rrethuar nga një aromë e shkëlqyer natyrale.

Përbërësit Kryesorë

Uji i Akullnajave, ekstrakti Organik i Bimëve Zvicerane (Edelweiss, Linum, Imperatorium), Mjaltë Pyjore Zvicerane, Proteina të Mëndafshit, Ekstrakt i Kamomilit Zviceran, Ekstrakt Organik Zviceran i Tërshërës INCI Lista e Përbërësve Aqua/Water/Eau, Sodium Coco-Sulfate, Coco-Glucoside, Glycerin, Acrylates Copolymer, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Panthenol, Phenoxyethanol, Glyceryl Oleate, Diglycerin, Honey, Ethylhexylglycerin, Silk Amino Acids, Disodium EDTA, Citric Acid, Anthemis Nobilis Flower Extract, Sodium Benzoate, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Peucedanum Ostruthium Leaf Extract, Linum Alpinum Flower/Leaf/Stem Extract, Potassium Sorbate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate

Lexoni më shumë për Përbërësit tonë Kryesorë

Si ta Përdorni

Lageni lëkurën e kokës dhe flokët me ujë të mjaftueshëm të vakët. Dozoni një sasi sa një monedhë të shamponit tonë TOI HYDRATING SHAMPOO dhe masazhojeni atë me kujdes në lëkurën e kokës. Skalpi juaj – i cili prodhon vaj dhe vazhdimisht hedh qelizat e lëkurës – është zona që me të vërtetë ka nevojë për pastrim. Kur përdorni shampon, mbani përpjekjet tuaja të përqendruara në lëkurën e kokës dhe rrënjët e flokëve. Lërini përbërësit natyralë të TOI – siç janë Uji i Akullnajave dhe bimët Organike nga alpet Zvicerane - të ushtrojnë fuqinë e tyre pastruese dhe rigjeneruese! Përsëritni hapin e larjes dhe pastrimit, sipas dëshirës suaj. Më e rëndësishmja, shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët për të shmangur ndonjë grumbullim të produktit në flokët tuaj, pastaj shtrydhni butësisht ujin e tepërt para se t'i thani flokët butësisht duke përdorur si shembull një bluzë të vjetër pambuku, e cila është më e butë se një peshqir i zakonshëm.

4.80 (0 Vlerësimet)
Sasia
1
Size
Spastroje
Çmimi pa TVSH
Transporti falas në Zvicër në çdo kohë. Në shtete tjera transporti falas për porosi minimale prej 150 CHF.

Vlerësimet

Show reviews in all languages (5)

Jini i pari që shqyrton “Shampo Hidratues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Keni nevojë për ndihmë?