Free shipment in Switzerland and Germany at all times. Internationally we ship free from a minimum order of CHF 150.
X
TOI SOINS NATURELS of Switzerland  swiss

Serum Lustrues për Bukurinë e Flokëve 30ml

Ky serum shkëlqyes bukurie, i punuar me vajra të ndryshëm organikë, ushqen thellësisht dhe zbut të gjitha llojet e flokëve. Kombinimi i veçantë i vajrave të abisinisë, makadamisë, jojobës dhe arganit, i pasuruar me gjalpë shea, siguron strukturën dhe lehtësinë e flokëve tuaj.

Përbërësit Kryesorë

Vaj Abisini, Vaj Organik Makadamia, Vaj Organik Jojoba, Gjalpë Shea, Vaj Organik Argan. INCI Lista e Përbërësve Dicaprylyl Carbonate, Crambe Abyssinica Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Argania Spinosa Kernel Oil, Fragrance, Linalool, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Coumarin

Lexoni më shumë për Përbërësit tonë Kryesorë

Si ta Përdorni

Kombinimi i veçantë i vajrave Abisini, Macadamia, Jojoba & Argan, i pasuruar me Gjalpë Shea, e bëjnë këtë serum të jashtëzakonshëm të pasur me fuqi bukurie! Dozoni vetëm disa pika – 4-6 pika për aplikim zakonisht janë të mjaftueshme – në dorën tuaj, shpërndajeni në mënyrë të barabartë në duar dhe aplikojeni në flokët tuaj të lagur minimalisht ose të thatë. Përqendrohuni posaçërisht në zonat me thatësi të shtuar, të cilat mund të gjenden nga gjatësia e mesit deri tek majat e flokëve. Lëreni dhe stilojeni me produktin tuaj të stilit të preferuar, ose thjesht mbajeni atë duke përfaqësuar natyrshëm personalitetin tuaj unik!

5.00 (0 Vlerësimet)
Sasia
1
Size
Spastroje
Çmimi pa TVSH
Transporti falas në Zvicër në çdo kohë. Në shtete tjera transporti falas për porosi minimale prej 150 CHF.

Vlerësimet

Show reviews in all languages (7)

Jini i pari që shqyrton “Serum Lustrues për Bukurinë e Flokëve 30ml”

Your email address will not be published.

Keni nevojë për ndihmë?