Free shipment in Switzerland at all times. Internationally we ship free from a minimum order of CHF 150.
X
TOI SOINS NATURELS of Switzerland  swiss

Maskë Intensive e Flokëve

Kjo maskë ultra e pasur e flokëve, e bazuar në formulimin tonë të kujdesit natyral, sjell mirësinë natyrore të vajit të abisinisë, gjalpit shea dhe vajit organik të arganit në kombinim me qumësht blete. Me funksionin e tij të thellë ushqyes dhe zbutës ai ringjall flokët shumë të thatë dhe të dëmtuar, veçanërisht pas trajtimit kimik dhe ngjyrosjes.

Përbërësit Kryesorë

Ujë i akullnajave, ekstrakt Organik i Bimëve Zvicerane (Edelweiss, Linum, Imperatorium), Vaj Abisini, Gjalpë Shea, Vaj Organik Argani, Mjaltë Pyjor Zviceran, Proteina Mëndafshi, Qumësht Blete, Ekstrakt Organik Zviceran i Tërshërës INCI Lista e Përbërësve Aqua ghiacciaio/Glacier Water/Eau de glacier, Cetearyl Alcohol, Crambe Abyssinica Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycerin, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Behentrimonium Methosulfate, Hydrolyzed Milk Protein, Cetyl Alcohol, Diglycerin, Phenoxyethanol, Polyquaternium-10, Quaternium-91, Panthenol, Argania Spinosa Kernel Oil, Fragrance, Mel/Honey/Miel, Safflower Oil, Tocopherol, Cetrimonium Methosulfate, Cetearyl Glucoside, Silk Amino Acids, Butylene Glycol, Royal Jelly, PG-Hydroxyethylcellulose Cocodimonium Chloride, Arginine, Sorbitan Tristearate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Linalool, Sodium Benzoate, Rosa Canina Fruit Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Peucedanum Ostruthium Leaf Extract, Linum Alpinum Flower/Leaf/Stem Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Potassium Sorbate.

Lexoni më shumë për Përbërësit tonë Kryesorë

Si ta Përdorni

Hidhni një sasi të madhësisë së lajthisë nga TOI INTENSIVE HAIR MASK dhe aplikojeni maskën me kujdes nga mesi i gjatësisë deri tek skajet e flokëve tuaj të tharë butësisht. Butësisht përdorni një krehër me dhëmbë të gjerë për të shpërndarë në mënyrë të përsosur maskën intensive të flokëve dhe për të zgjidhur flokët tuaj. Përdredhni dhe mbështillni gjatësitë për një efekt të thellë ushqyes. Lëreni natyrën – që vjen në këtë produkt ekskluziv në formën e përbërësve të tillë si Mjalti Pyjor Zviceran, Proteinat e Mëndafshit dhe Qumësht Blete – të bëjë mrekullinë e saj, ndërsa ju relaksoheni dhe rigjeneroheni për 15-20 minuta. Më pas shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët për të shmangur ndonjë grumbullim produkti në flokët tuaj, shtrydhni butësisht ujin e tepërt dhe thajini butësisht flokët. Përsëriteni këtë trajtim të pasur, të thellë ushqyes një ose dy herë në javë, në varësi të kokës, gjendjes së flokëve dhe natyrisht, kohës në dispozicion.

5.00 (0 Vlerësimet)
Sasia
1
Size
Spastroje
Çmimi pa TVSH
Transporti falas në Zvicër në çdo kohë. Në shtete tjera transporti falas për porosi minimale prej 150 CHF.

Vlerësimet

Show reviews in all languages (2)

Jini i pari që shqyrton “Maskë Intensive e Flokëve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Keni nevojë për ndihmë?