Free shipment in Switzerland at all times. Internationally we ship free from a minimum order of CHF 150.
X
TOI SOINS NATURELS of Switzerland  swiss

Kondicioner Hidratues

Përforcuar nga gjalpi shea dhe vaji organik i arganit, ky kondicioner hidratues bazohet në formulimin tonë të njohur të kujdesit natyral të flokëve. Rikthen trupin dhe kërcimin e flokëve tuaj, ndërsa siguron ushqim të thellë dhe afatgjatë.

Përbërësit Kryesorë

Uji i Akullnajave, ekstrakt Organik i Bimëve Zvicerane (Edelweiss, Linum, Imperatorium), Gjalpë Shea, Vaj Organik Argani, Mjaltë Pyjor Zviceran, Proteina Mëndafshi, Ekstrakt Kamomili Zviceran, Ekstrakt Organik Zviceran i Tërshërës  INCI Lista e Përbërësve Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Diglycerin, Parfum/Fragrance, Quaternium-91, Phenoxyethanol, Cetearyl Glucoside, Argania Spinosa Kernel Oil, Honey, Cetrimonium Methosulfate, Tocopherol, Butylene Glycol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Silk Amino Acids, Anthemis Nobilis Flower Extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Peucedanum Ostruthium Leaf Extract, Linum Alpinum Flower/Leaf/Stem Extract, Potassium Sorbate

Lexoni më shumë për Përbërësit tonë Kryesorë

Si ta Përdorni

Dozoni një sasi në madhësi të monedhës së TOI HYDRATING CONDITIONER, përziejeni atë me pak ujë në duart tuaja dhe aplikojeni kondicionerin me kujdes nga gjatësia e mesit deri tek fundi i flokëve tuaj të tharë butësisht. Butësisht përdorni një krehër me dhëmbë të gjerë për të shpërndarë në mënyrë të përsosur kondicionerin dhe për të zgjidhur flokët tuaj. Përdredhni dhe mbështillni gjatësitë dhe i lini të pushojnë për 2-4 minuta. Hapi i kondicionimit – i përforcuar me Gjalpë Shea dhe Vaj Organik Argani – e mishëron mirësinë e natyrës Zvicerane me flokët tuaj dhe natyrshëm rikthen trupin dhe kërcimin e tyre. Shpëlajeni më pas tërësisht me ujë të vakët për të shmangur ndonjë grumbullim të produktit në flokët tuaj, pastaj shtrydhni butësisht ujin e tepërt dhe thajini butë flokët. Meqenëse stilimi me nxehtësi të tepërt mund të dëmtojë fijet tuaja në planin afatgjatë, ne sugjerojmë të lini flokët të thahen vetë aq shpesh sa të mundeni.

5.00 (0 Vlerësimet)
Sasia
1
Size
Spastroje
Çmimi pa TVSH
Transporti falas në Zvicër në çdo kohë. Në shtete tjera transporti falas për porosi minimale prej 150 CHF.

Vlerësimet

Show reviews in all languages (3)

Jini i pari që shqyrton “Kondicioner Hidratues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Keni nevojë për ndihmë?