Free shipment in Switzerland at all times. Internationally we ship free from a minimum order of CHF 150.
X
TOI SOINS NATURELS of Switzerland  swiss
Ofertë!

  Bazat e TOI

  Shampo Hidratues

  Bazuar në një kombinim të ekstraktit tonë unik të bimëve Zvicerane, mjaltit të pyjeve, proteinave të mëndafshit & një kompleksi unik qetësues & hidratues, ky shampo hidratues është krijuar për të rigjallëruar flokët e thatë dhe të dëmtuar. Krijoni vetes një moment të mrekullueshëm të kujdesit. Gëzoni bukurinë e flokëve të butë dhe si saten, të rrethuar nga një aromë e shkëlqyer natyrale.

   

  Serum Lustrues për Bukurinë e Flokëve 5ml

  Ky serum shkëlqyes bukurie, i punuar me vajra të ndryshëm organikë, ushqen thellësisht dhe zbut të gjitha llojet e flokëve. Kombinimi i veçantë i vajrave të abisinisë, makadamisë, jojobës dhe arganit, i pasuruar me gjalpë shea, siguron strukturën dhe lehtësinë e flokëve tuaj.

  Përbërësit Kryesorë

  Shampo Hidratues Mjaltë Zviceran Pyjor, Proteina Mëndafshi, Ekstrakt Kamomili Zviceran, Ekstrakt Organik Zviceran i Tërshërës Serum Lustrues për Bukurinë e Flokëve Vaj Abisini, Vaj Organik Macadamia, Vaj Organik Jojoba, Gjalpë Shea, Vaj Organik Argan.

  Lexoni më shumë për Përbërësit tonë Kryesorë

  Si ta Përdorni

  Shampo Hidratues Lageni lëkurën e kokës dhe flokët me ujë të mjaftueshëm të vakët. Dozoni një sasi sa një monedhë të shamponit tonë TOI HYDRATING SHAMPOO dhe masazhojeni atë me kujdes në lëkurën e kokës. Skalpi juaj – i cili prodhon vaj dhe vazhdimisht hedh qelizat e lëkurës – është zona që me të vërtetë ka nevojë për pastrim. Kur përdorni shampon, mbani përpjekjet tuaja të përqendruara në lëkurën e kokës dhe rrënjët e flokëve. Lërini përbërësit natyralë të TOI – siç janë Uji i Akullnajave dhe bimët Organike nga alpet Zvicerane - të ushtrojnë fuqinë e tyre pastruese dhe rigjeneruese! Përsëritni hapin e larjes dhe pastrimit, sipas dëshirës suaj. Më e rëndësishmja, shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët për të shmangur ndonjë grumbullim të produktit në flokët tuaj, pastaj shtrydhni butësisht ujin e tepërt para se t'i thani flokët butësisht duke përdorur si shembull një bluzë të vjetër pambuku, e cila është më e butë se një peshqir i zakonshëm. 
  Serum Lustrues për Bukurinë e Flokëve Kombinimi i veçantë i vajrave Abisini, Macadamia, Jojoba & Argan, i pasuruar me Gjalpë Shea, e bëjnë këtë serum të jashtëzakonshëm të pasur me fuqi bukurie! Dozoni vetëm disa pika – 4-6 pika për aplikim zakonisht janë të mjaftueshme – në dorën tuaj, shpërndajeni në mënyrë të barabartë në duar dhe aplikojeni në flokët tuaj të lagur minimalisht ose të thatë. Përqendrohuni posaçërisht në zonat me thatësi të shtuar, të cilat mund të gjenden nga gjatësia e mesit deri tek majat e flokëve. Lëreni dhe stilojeni me produktin tuaj të stilit të preferuar, ose thjesht mbajeni atë duke përfaqësuar natyrshëm personalitetin tuaj unik!

  (0 Vlerësimet)
  Sasia
  1
  Çmimi
  62.00 CHF 56.00 CHF
  Çmimi pa TVSH
  Transporti falas në Zvicër në çdo kohë. Në shtete tjera transporti falas për porosi minimale prej 150 CHF.

  Vlerësimet

  Jini i pari që shqyrton “Bazat e TOI”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Open chat
  Keni nevojë për ndihmë?